Żywiec Zdrój Minerals+ to nowość skierowana do wszystkich osób, które dbają o prawidłowy poziom minerałów, witamin oraz o nawodnienie organizmu. Jest to możliwe dzięki połączeniu naturalnej wody źródlanej z magnezem, cynkiem oraz witaminami: B3, B5 i B6. Napój nie zawiera kalorii, cukru, słodzików ani konserwantów. Może służyć jako codzienne uzupełnienie diety oraz źródło nawodnienia organizmu każdej dorosłej osoby.

Najnowszy spot marki podkreśla, że odpowiedni poziom magnezu, cynku oraz witamin B3, B5 i B6 jest istotny dla każdego z nas, a w szczególności dla osób aktywnych fizycznie, zapracowanych czy w sile wieku.

Kampania 360° będzie prowadzona m.in. za pomocą 15- i 30-sekundowych spotów emitowanych w największych stacjach telewizyjnych oraz krótkich materiałów w Internecie, w tym na kanale YouTube, platformach VOD oraz w mediach społecznościowych. Marka zaplanowała również działania PR oraz współpracę z Influencerami. Za komunikację nowej kampanii odpowiadają – agencja VMLY&R (koncepcja kreatywna &digital), Lemon Film – (produkcja spotu TV), Mediacom (planowanie i zakup mediów), Tailor Made PR (komunikacja z mediami i działania contentowe) oraz Labcon (współpraca z influencerami).