Startuje kampania wspierająca wprowadzenie nowości przez Tymbark: napojów roślinnych Just Plants. Działania skupiają się na zaprezentowaniu bogatej oferty produktów oraz wskazaniu ich najważniejszych zalet: kremowości, smaku, i prostego, dobrego składu.

Spot kampanijny to obrazy różnych okazji spożycia napojów Tymbark Just Plants. Dzięki temu, że są dostępne w kilku smakach i pojemnościach, świetnie sprawdzą się jako dodatek do śniadań: koktajli, owsianek czy naleśników. Dla tych, którzy szukają wartościowych składników, napoje roślinne Just Plants będą doskonałym sposobem na dostarczanie organizmowi porcji witamin D i B12 oraz wapnia bez dodatku cukru. Z kolei fanom idealnej pianki w kawie do gustu przypadnie wersja Barista.

Kampanii towarzyszy hasło "Tymbark Just Plants. Jakieś ale? Żadnych ale!".

Spot będzie widoczny w telewizji, VOD, na YouTube, w social mediach (Instagram, Faceobok, TikTok) oraz na nośnikach OOH. W ramach kampanii swoje działania poprowadzą infuencerzy i nanoinfluencerzy. Dodatkowe wsparcie reklamowe zapewnią media: Uwielbiam.pl, allegro.pl.