Jak podkreśla firma, uruchomienie usługi platformy szybkich dostaw w Gdańsku to kolejny zrealizowany kamień milowy na drodze do obecności we wszystkich miastach wojewódzkich kraju.

- To także potwierdzenie ogromnego zaufania, jakim darzy nas firma AmRest. Usługi w Gdańsku rozpoczynamy od oferty dla ośmiu restauracji, wierząc, że liczba ta będzie w najbliższych miesiącach rosnąć - mówi Agnieszka Majewska, general manager w firmie Stuart.

Dzięki współpracy z AmRest, z usług platformy szybkich dostaw Stuart mogą korzystać klienci takich sieci, jak: KFC, Pizza Hut czy Burger King.

Europejska platforma logistyczna na żądanie Stuart lokalnie współpracuje też z sieciami gastronomicznymi Sphinx i North Food, siecią sklepów spożywczych Organic Farma Zdrowia i Społem oraz siecią drogerii. Globalnie firma działa w ponad stu europejskich miastach. W Polsce są to Warszawa, Kraków, Łódź, Toruń, Szczecin, Katowice, a od teraz również Gdańsk.

Stuart systematycznie działa nie tylko na rzecz poprawy jakości dostaw, ale też szybkości doręczeń. Stuart umożliwia obecnie w Polsce o 25% dostaw więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.