Ostatnie otwarcia to m.in. Delikatesy Premium PSS Społem Ozorków przy ul. Starzyńskiego 9H. Sklep mieści się w budynku po delikatesach Mila, a sala sprzedaży to 400 mkw. W placówce przeprowadzono generalny remont oraz wprowadzono standardowe stoiska w nowoczesnym loftowym stylu. Na uwagę zasługują rozbudowane stoiska alkoholowe i tzw. świeże: pieczywo, warzywniak, nabiał oraz mięsno- wędliniarskie. Tak gruntowne zmiany były spowodowane m.in. pożarem, który wybuchł w tym miejscu za czasów Mili.

Z kolei w Psarach w oddziale łódzkim ruszyły Delikatesy Premium, prowadzone przez rodzinę Bartkowiaków. Sklep znajduje się w wyremontowanym budynku, ma profesjonalne oświetlenie sali sprzedaży oraz duży parking. Sieć wdrożyła wszystkie obowiązujące standardy oraz wizualizację zewnętrzną dedykowaną dla tego konceptu. Jest to już ósmy sklep państwa Bartkowiaków w sieci Nasz Sklep, a piąty w formacie Delikatesy Premium.

Również w oddziale Łódź - w miejscowości Goszczanów - na początku roku nastąpiło otwarcie Delikatesów Premium Bartosza Majewskiego. Jest to kolejny sklep detalisty otwarty w sieci należącej do GK Specjał. Młody, kreatywny właściciel stawia na nowoczesność i rozwój swoich placówek. Dlatego w Goszczanowie została wymieniona większość wyposażenia. Sklep prowadzi wypiek pieczywa francuskiego oraz sprzedaż hot-dogów, wstawiony został regał Strefy Wina i totolotek. Detalista myśli również o wprowadzeniu do sprzedaży roślin zielonych.

Kolejne otwarcie miało miejsce w miejscowości Rozbórz Długi w oddziale rzeszowskim. Sklep Doroty Pałki w formacie Delikatesy Sezam również przeszedł gruntowny remont, a jego powierzchnia sprzedaży to około 100 mkw. Placówka została przekształcona ze sklepu tradycyjnego na samoobsługowy.

Nowość to Delikatesy Premium w miejscowości Wierzawice. Jest to kolejny sklep Gminnej Spółdzielni w Leżajsku. Sala sprzedaży jest po generalnym remoncie, który objął również zastosowanie nowego oświetlenia. Obiekt nastawiony jest na m.in. sprzedaż świeżej żywności. Na szczególną uwagę zasługuje stoisko piekarnicze, które oferuje własne wypieki.

Na tym nie koniec. W oddziale Leszno sieć uruchomiła dwa sklepy: w miejscowości Popówko Karoliny Koślakiewicz w formacie Delikatesy Sezam oraz w Sławnie rodziny Pokrzywniaków w formacie Delikatesy Premium.

Przez ponad 30 lat funkcjonowania sklep w Sławnie zjednał sobie rzeszę stałych klientów. Alicja i Andrzej Pokrzywniakowie przejęli placówkę po ojcu pani Alicji i zdecydowali się tchnąć w to miejsce nową energię. Sala sprzedaży przeszła remont i została powiększona, wymienione zostało wyposażenie sklepu, co nadało placówce walor nowoczesności, a z zewnątrz uwagę klientów przykuwa okazały szyld Delikatesów Premium.

Natomiast sklep w Popówku został wyposażony według standardów obowiązujących w sieci Sezam. Nowe ułożenie asortymentu z podziałem na grupy asortymentowe polepszyło wizerunek i czytelność półki. W placówce wstawiono również samoobsługowy regał Strefa Wina. Profesjonalne przygotowanie sklepu do otwarcia objęło wizualizację zewnętrzną i wewnętrzną.

I ostatnie otwarcie - Delikatesy Premium w miejscowości Hrubieszów w oddziale Tomaszów Lubelski. Powierzchnia placówki to około 100 mkw. Sklep przeszedł remont wraz z powiększeniem sali sprzedaży oraz wdrożeniem w całości nowego wyposażenia, dzięki czemu całkowicie zmienił swój wizerunek z placówki tradycyjnej, gdzie sprzedaż odbywała się zza lady, na nowoczesną samoobsługową. Atutem sklepu jest położenie w centrum, blisko szkoły i pływalni, duży parking oraz szeroki asortyment, w tym również artykuły szkolne.

- We wszystkich placówkach - w celu podniesienia jakości obsługi - personel sklepów w trakcie przygotowania sklepów do otwarcia został przeszkolony z zasad merchandisingu, obsługi programu PC Market oraz obsługi klienta - informuje Kamila Tarsa, dyrektor ds. wdrożeń PSH Nasz Sklep.

Polska Sieć Nasz Sklep wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Specjał.