Żabka jako wyspa w galerii handlowej!

Żabka, która ma już 9100 tradycyjnych sklepów, 16 marca uruchomiła zupełnie nowy format sklepu - wyspę w galerii handlowej.

Zadebiutował on w Galerii Pestka w Poznaniu. Wyspa ma 12 m.kw. i - jak przekonuje operator, idealnie uzupełnia ofertę gastronomiczną galerii. - Po pierwszych reakcjach klientów i pracowników Pestki widać, że docenili możliwość złapania w biegu kawy i hot doga z naszej strefy Żabka Café - informuje Żabka Polska.
 
Prace nad konceptem trwały kilka miesięcy. - Po przeprowadzeniu wielu rozmów, udało nam się stworzyć format, który odzwierciedla nasze intencje i potrzeby galerii. Słuchaliśmy opinii klientów i staraliśmy się dostosować naszą ofertę do ich potrzeb. Przeprowadziliśmy także analizę rynku w centrach handlowych, aby lepiej zrozumieć, jak działa ten sektor i jakie są jego perspektywy - dodaje Żabka.

W ciągu najbliższych miesięcy powstaną kolejne wyspy Żabki w trzech dużych miastach.

Żabka to sieć sklepów, która odpowiada na potrzeby codziennych, podręcznych zakupów, często robionych w drodze do pracy czy szkoły. Wprowadziła już wiele nowych konceptów - jak store in the store, a więc Żabki Nano w Decathlonie czy Leroy Merlin, Żabki przy MOP-ach, Żabki Eko Smart, a w planach Żabki w formacie drive through [szczegóły TUTAJ].

Dla Żabki pracuje już 8 tys. franczyzobiorców.

Ilona Mrozowska 4905 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.