Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Weź paragon za zakup wina i ...?

Marka chilijskiego wina, Casillero del Diablo, ogłasza wspólnie z Manchester United międzynarodowy konkurs konsumencki. "Legendarny bilet" to akcja, w której główną nagrodą jest trzydniowy wyjazd do Manchesteru wraz z osobą towarzyszącą.

Zwycięzcy otrzymają oryginalne stroje sportowe „Czerwonych Diabłów” i będą mieli szansę  rozegrać na stadionie Old Trafford prawdziwy mecz.  

Żeby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie https://casilleromanchester.com/  wraz z paragonem zakupu wina. Zadanie konkursowe brzmi: „Nominuj swojego przyjaciela – legendę Twojego życia i wygraj. Napisz, dlaczego to Wy macie wygrać.” Oceniając prace konkursowe komisja weźmie pod uwagę ich oryginalność, kreatywność i walory artystyczne. Oprócz nagrody głównej można wygrać skórzane torby i notesy Manchester United. Międzynarodowa akcja trwa do 30 kwietnia tego roku. W Polsce organizatorem jest Cerville, importer Casillero del Diablo, we współpracy z producentem i dystrybutorem wina, firmą Viña Concha y Toro.

Casillero del Diablo to ikona win z Nowego Świata i jedna z najbardziej znanych światowych marek.
W Polsce to lider sprzedaży w kategorii premium, czyli w cenie powyżej 25 zł. Wino jest laureatem wielu nagród na konkursach winiarskich, Casillero Carmenere zdobyło m.in. złoty medal na Mundus Vini 2020, a w Polsce w zeszłorocznej edycji konkursu sommelierskiego Wino na Medal srebrnymi medalami wyróżniono Cabernet Sauvignon i Sauvignon Blanc.

Współpraca Casillero del Diablo z angielskim klubem piłkarskim trwa od 2010 r. Manchester United to jeden z najbardziej znanych i uwielbianych przez kibiców klubów sportowych na świecie. Casillero jest sponsorem meczów klubu z Old Trafford w ramach Premier League, a w filmach promujących Casillero del Diablo występowały największe gwiazdy drużyny, m.in. Zlatan Ibrahimovic, Wayne Rooney, Juan Mata, czy David De Gea. W najnowszą kampanię marki zaangażował się jeden z najsłynniejszych aktorów świata, pochodzący z Chile Pedro Pascal, gwiazda seriali „Gra o tron” czy „The last of us”.