Netto: "Elektronarzędzia Techliner aż o 30% tańsze"

To nie lada gratka dla wszystkich majsterkowiczów szykujących się na domowe porządki lub remonty.

Promocyjna oferta narzędzi w Netto jest bardzo szeroka i obowiązuje od czwartku, 16 marca do środy, 22 marca.

Znajdziemy w niej rozbudowany zestaw narzędzi Techliner składający się z: klucza udarowego z nasadkami (17, 19, 21 i 23 mm), wiertarko-wkrętarki i akumulatora. Wszystko w kompaktowej walizce za jedyne 265 zł (cena pierwotna to 379 zł). Sama wiertarko-wkrętarka wyposażona w poręczny uchwyt, lampę LED i 2 poziomy obrotów silnika jest dostępna za jedyne 69 zł. 

W ofercie znajduje się także szlifierka mimośrodowa z serii Techliner w cenie 99 zł (zamiast 149 zł). W zestawie znajdziemy szlifierkę, tarczę ścierną o ziarnie 120 (mocowaną na rzep), złączkę do zasysania odpadów oraz worek na kurz. Urządzenie jest kompatybilne z akumulatorami serii 20 V.

Oferta Techliner dostępna tylko w Netto to także młotowiertarka Techliner z kompletem wierteł i bitów do wkręcania. Urządzenie łączy w sobie funkcję klasycznej wiertarki udarowej (stosowanej do betonu czy cegły) oraz wkrętarki (do metalu i drewna). Dostępne w promocyjnej cenie za 125 zł (zamiast 179 zł).

Nie tylko majsterkowicze, także profesjonaliści mogą wyposażyć swoje warsztaty w Netto. Oferta narzędzi obejmuje również wyrzynarkę akumulatorową Techliner (99 zł) i szlifierkę kątową 1200 W Techliner, w tak samo okazyjnej cenie.

Joanna Hamdan 14733 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.