Zakupy w Bolt Market w niedzielę i święta, w tym w Wielkanoc

To nie jedyna zmiana w działalności dostawcy zakupów Bolt Market. Od połowy marca br. zakupy można w tej aplikacji zamawiać dłużej - od wczesnych godzin rannych do późnych, nocnych.

Bolt Market tłumaczy, że użytkownicy aplikacji chcą mieć możliwość zakupów z dostawą o różnych porach dnia. Wcześniejsze otwarcie sklepu to także rezultat rozwijającej się oferty produktów w Bolt Market, gdzie teraz od rana dostępne jest świeże pieczywo.

Dlatego od marca br. zamówienia w aplikacji można składać w godz. 08.00-24.00, a także w niedzielę i święta.

- Zachowania zakupowe klientów pokazują, że na rynku jest duże zapotrzebowanie na usługę zakupów z szybką dostawą. W czasie ostatnich świąt i w Nowy Rok nasi klienci wręcz czekali na otwarcie, ponieważ zamówienia przychodziły od pierwszej minuty działania sklepu, aż do ostatniej chwili przed zamknięciem. Planujemy zatem otwarcie naszych sklepów w czasie Świąt Wielkanocy - mówi Agnieszka Cymbała, country manager Bolt Market w Polsce. 

Jak informuje, użytkownicy Bolt Market będą mogli "zrobić" zakupy w okresie wielkanocnym w następujących godzinach: Wielka Sobota 8:00-22:00, Niedziela Wielkanocna 12:00- 24:00, Poniedziałek Wielkanocny 9:00- 24:00.

Przypomnijmy. Bolt Market na polskim rynku działa od grudnia 2021 r. W tym czasie sieć dark storów znacząco poszerzyła portfolio rozbudowując m.in. kategorie artykułów świeżych, które stanowią obecnie ponad połowę sprzedaży. Obecnie klienci robiący zakupy w Bolt Market wybierają dziś z asortymentu prawie 4 tys. produktów, z czego 100 z kategorii owoce i warzywa, włączając w to egzotyczne owoce lub obrane i gotowe do spożycia warzywa. Dzięki tym działaniom średni koszyk w Bolt Market zwiększył swoją wartość o 125%.

Sklepy Bolt Market dostępne są aktualnie dla użytkowników w Warszawie. Zakupy można zamówić w aplikacji Bolt Food. 

Bolt Market chce stać się miejscem codziennych zakupów. Podobne ambicje ma Lisek.app, o czym pisaliśmy m.in. TUTAJ i TUTAJ.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.