Carrefour: "Spróbuj produktów roślinnych"

Z myślą o zmianach nawyków żywieniowych Polaków oraz z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Bez Mięsa, sieć przygotowała 30% rabatu na produkty wegańskie i wegetariańskie w swoich sklepach.

Sieć mając na względzie tych konsumentów, którzy pomimo trudnej sytuacji na rynku, dalej chcą odżywiać się zdrowo lub ekologicznie, wprowadza nową odsłonę swojego flagowego programu oszczędnościowego pod nazwą "Akcja Antyinflacja".

Już w najbliższy weekend z okazji Międzynarodowego Dnia Bez Mięsa produkty wegańskie i wegetariańskie będzie można kupić w Carrefour z 30-procentowym rabatem. Rabat będzie obowiązywał w dniach 17-20 marca w ramach obchodzonego "Weekendu Vege".

Klienci sklepów Carrefour, którzy chcieliby spróbować roślinnych specjałów mogą wybierać spośród aż 1500 produktów wegańskich i wegetariańskich. Jak zapewnia Carrefour asortyment ten jest stale rozwijany - względem poprzedniego roku liczba produktów zwiększyła się aż o 20% a baza dostawców została poszerzona o dodatkowe 20 firm. Carrefour Polska współpracuje także z małymi dostawcami i start-upami, takimi jak Bezmięsny, Nielone czy Planeat, inwestując w ich rozwój i wprowadzając stworzone przez nich roślinne produkty na półki sklepowe. 

Carrefour równolegle wprowadza do oferty nowe produkty wegetariańskie i wegańskie w ramach swoich marek własnych – Sensation Vegetal to nowa linia produktów wegańskich zawierająca m.in. hummusy, burgery, wędliny, kiełbaski oraz dania gotowe, która została stworzona w 2022 r. i cechuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Ponadto w ramach kolejnej edycji "Akcji Antyinflacja", Carrefour umożliwia konsumentom otrzymanie kuponów rabatowych na kolejne zakupy. Warunkiem jest zrobienie zakupów wraz z aplikacją Mój Carrefour za minimum 100 zł. Za pierwsze zakupy Klienci otrzymują rabat 5% na następne zakupy, za drugie 10%, a za trzecie 15%. Klienci mogą korzystać z akcji wielokrotnie. Promocja trwa do 31 marca.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.