Stuart dowiezie zakupy z Organic Market

Sieć samoobsługowych eko-delikatesów oraz platforma logistyczna oferująca szybkie dostawy, nawiązały współpracę. - Ta współpraca pozwala nam (...) znacząco ograniczyć dotychczasowe koszty związane z logistyką - mówi Kamil Linoż z OrganicMarket.pl.

Jak przekonują właściciele sieci Organic, taki outsourcing i pełnowymiarowa współpraca z platformą logistyczną są opłacalne, ponieważ eliminują potrzebę zatrudniania własnych dostawców oraz zakupu i eksploatacji pojazdów do realizowania dostaw.

- Dzięki stałemu dostępowi do floty kurierów Stuart nie musimy się martwić o proces dostaw. Ta współpraca pozwala nam nie tylko zagwarantować klientom usługę szybkiego dowozu na najwyższym poziomie, ale też znacząco ograniczyć dotychczasowe koszty związane z logistyką. To istotne nie tylko dla nas, ale też dla klientów, którym możemy zagwarantować konkurencyjne warunki pomimo wysokiego poziomu inflacji - wskazuje Kamil Linoż, e-commerce manager w OrganicMarket.pl

Współpraca obu firm trwa już od 1 listopada 2022 r. Stuart, jako platforma logistyczna umożliwia przedsiębiorstwom z dowolnej branży realizowanie usług z odpowiednią wydajnością i szybkością. Stuart zapewnia flotę pojazdów oraz niezależnych, geolokalizowanych kurierów, którzy w krótkim czasie dostarczają zamówienia pod drzwi. Zadaniem floty jest sprostanie wyzwaniom związanym z logistyką ostatniej mili. Firma działa obecnie w ponad stu europejskich miastach. W Polsce jest już obecna w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Szczecinie i Katowicach.

Z kolei Organic Farma Zdrowia obecnie liczy 21 sklepów stacjonarnych, zlokalizowanych między innymi w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Łodzi. Sieć daje również możliwość zamówienia zakupów online przez stronę organicmarket.pl także mieszkańcom miejscowości, w których nie ma placówek stacjonarnych.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.