Podcasty Handelextra

Lojalność w czasach inflacji [PODCAST]

Marce batonu łatwiej zbudować lojalność niż komuś, kto sprzedaje samochody, przekonuje kolejny bohater naszej podcastowej serii, Łukasz Juskowiak, szef marketingu Otomoto, serwisu, który należy do grupy Olx.

Czy istnieje lojalność w czasie, gdy konsumenci oszczędzają? I czy można dopiero teraz ją zbudować? Co takiego mają te marki, które są lojalnie kupowane, bez względu na okoliczności? Co do lojalności ma doświadczenie posprzedażowe? O tym wszystkim rozmawiamy w specjalnym odcinku naszego podcastu: Posłuchaj, co w Handlu, zapowiadającym konferencję: Loyalty Planet, której patronujemy. A nasz rozmówca, Łukasz Juskowiak, dziś odpowiada za serwis Otomoto, przez lata pracował natomiast w handlu FMCG, w grupie Eurocash.

Naszej podcastowej serii można też posłuchać na Spotify, iTunes, Google Podcasts i w innych najpopularniejszych aplikacjach podcastowych.