Body Chief oferuje warsztaty z Magdą Gessler

Wraz z otwarciem nowej siedziby pod Poznaniem, Body Chief prezentuje autorską Szkołę Gotowania, w której mają odbywać się warsztaty kulinarne prowadzone przez kucharzy i blogerów kulinarnych, w tym - na początek - również z Magdą Gessler.

Dieta pudełkowa Body Chief dostępna jest na rynku od ponad ośmiu lat. Cel działalności firmy jest nie tylko dostarczanie jedzenia w pudełkach, ale przede wszystkim przekazywanie pasji do zdrowego stylu życia i edukacja konsumentów w tym zakresie.

- Zaczynaliśmy od produkcji diet pudełkowych, teraz robimy o wiele więcej. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, jednocześnie uważnie przyglądając się trendom społecznym. Chcemy docierać do coraz większego grona odbiorców, poszerzając ofertę o różnorodne opcje. Wychodzimy też naprzeciw miłośnikom sztuki gotowania, oferując im kreatywną, kulinarną przestrzeń - mówi Marcin Mazurek, prezes i twórca Body Chief.

I tak, wraz z otwarciem nowej siedziby pod Poznaniem, Body Chief prezentuje autorską Szkołę Gotowania, w której mają odbywać się warsztaty kulinarne prowadzone przez kucharzy i blogerów kulinarnych. - Kursy zostaną dopasowane do zainteresowań, preferencji oraz wieku zainteresowanych. Ich tematyka będzie bardzo różnorodna, np. kuchnia polska, hiszpańska, włoska czy gotowanie na specjalne okazje (Wielkanoc, majowe pikniki).  Planujemy też kuchnie wegańską. Uczestnicy poznają nowe smaki z różnych stron świata i będę gotować według sprawdzonych, autorskich przepisów. Stawiamy na naukę w inspirującej atmosferze, dzięki której zgłębianie tajników sztuki kulinarnej będzie niezwykle przyjemne - komentuje Marcin Mazurek.

Warsztaty w Szkole Gotowania poprowadzi też znana i ceniona restauratorka już od lat związana z marką - Magda Gessler. Pierwsze z nich odbyły się dla zwycięzców konkursu Body Chief oraz dla przyjaciół marki. Pojawili się na nich m.in. Mateusz Gamrot, Kasia Dziurska, Emilian Gankowski, czy Sławka Szymiczek.

Kolejne będą dostępne dla szerszego grona osób, a zapisy na nie odbywać się będą na stronie marki. Uczestnicy warsztatów z królową polskiej kuchni mogą liczyć na wspólne przygotowywanie dania jej autorskiego przepisu, wsparcie na każdym etapie gotowania (w tym indywidualne porady) oraz wspólną degustację.

 

Ilona Mrozowska 4905 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.