Biedronka poszukuje talentów menedżerskich

11 miejsc, 2 lata programu stażowego w największej firmie branży retail w Polsce, 9 obszarów organizacji i szybka ścieżka do kariery - tak prezentuje się program menedżerski Management Trainee w Biedronce. Właśnie ruszyła rekrutacja.

Przez cztery miesiące kandydaci mogą aplikować na stanowiska w takich obszarach jak: logistyka, łańcuch dostaw, finanse, HR, zakupy, kontroling, marketing, e-commerce czy dział doskonalenia pracy sklepów.

Program przeznaczony jest dla studentów i absolwentów z dobrą znajomością języka angielskiego. Udział w międzynarodowej wymianie studenckiej, takiej jak Erasmus, lub zaangażowanie w organizacjach studenckich to dodatkowe atuty kandydata.

Management Trainee to program menedżerski, który każdego roku, od 27 lat, pozwala grupie ambitnych studentów i absolwentów, poznać przekrojowo branżę retail. Inicjatywa cały czas ewoluuje i oferuje uczestnikom wszechstronny rozwój i zdobycie unikalnego doświadczenia.

- Stażyści pracują nie tylko w wybranym przez siebie dziale, ale także w sercu naszego biznesu – w sklepach Biedronka. Te dwa lata to intensywny czas, który kompleksowo przygotowuje do objęcia stanowiska młodszego menedżera – mówi Marta Śliwińska, starszy menedżer ds. budowania wizerunku pracodawcy w Biedronce.

Podkreśla, że absolwenci programu MT statystycznie szybciej zostają awansowani na wyższe stanowiska kierownicze. Średnio po czterech latach zostają menedżerami, a po siedmiu starszymi menedżerami. Co piąty dyrektor zatrudniony w Biedronce jest absolwentem programu MT, podobnie jak 15% starszych menedżerów. Obecnie 105 absolwentów Management Trainee pracuje w strukturach firmy, z czego 52 osoby zajmują stanowiska starszego menedżera lub dyrektora. Obszary, w których najczęściej pracują absolwenci programu to: finanse, logistyka, marketing, zakupy, kontrola jakości oraz HR.

Jak dodaje operator, uczestnicy programu zostaną zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, „otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie, kompleksowe ubezpieczenie medyczne oraz pakiet ponad 20 benefitów pozapłacowych”.

Kandydaci do programu Management Trainee mogą aplikować na stronie pracawbiedronce.pl/management-trainee. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły odnośnie kształtu programu i całego procesu rekrutacji.

Katarzyna Pierzchała 5584 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.