Lidl: "Codzienne świeże dostawy o każdej porze roku"

To kolejna odsłona kampanii w której sieć promuje Ryneczek Lidla.

Lidl Polska kontynuuje kampanię promującą świeżą ofertę Ryneczku Lidla. W jednym ze spotów telewizyjnych, w którym lektorką jest Krystyna Czubówna, sieć przekonuje, że dostawy warzyw i owoców są realizowane codziennie, dzięki czemu klienci każdego dnia mają dostęp do ogromnej oferty świeżych artykułów. Ponadto oferta zmienia się wraz z porami roku, więc klienci na co dzień znajdą to, czego potrzebują.

Stan dostępnych warzyw i owoców na Ryneczku Lidla jest także monitorowany przez pracowników. Gdy ich jakość nie spełnia wysokich wymagań oraz oczekiwań konsumenckich, artykuł jest zabierany z sali sprzedaży. Ponadto dzięki gęstej sieci centrów dystrybucji Lidl Polska, dostawy mogą być realizowane szybko - świeże produkty pojawiają się w sklepach każdego dnia.

Kampanii towarzyszą także atrakcyjne promocje cenowe, którymi objęte są warzywa i owoce. Na przykład od poniedziałku 6 lutego do środy 8 lutego wszystkie kiwi oferowane będę do 61% taniej – np. kiwi kupimy już za 0,69 zł za sztukę (zamiast 1,79 zł - 61% taniej), kiwi gold oraz BIO kiwi gold za 1,79 zł za sztukę (zamiast 2,99 zł - 40% taniej), a kilogramowe opakowanie kiwi oferowane będzie 40% taniej - 5,99 zł za 1-kg opakowanie (zamiast 9,99 zł). W niższych cenach dostępne będzie też winogrono różowe Red Globe 10,89 zł za kg (zamiast 15,99 zł - 31% taniej) oraz mandarynki 5,99 zł za kg (zamiast 8,99 zł - 33% taniej).

Nowa odsłona kampanii Ryneczku Lidla została zaplanowana w telewizji, radiu, gazetkach, digitalu, nośnikach outdoorowych oraz mediach społecznościowych. W ramach kampanii we współpracy z agencją GPD powstały dwa spoty telewizyjne.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.