Lidl: "Zdrapka Plus"

Od poniedziałku 6 lutego - w ramach Lidlowego Programu Oszczędnościowego - sieć będzie udostępniać klientom dodatkowe kupony z rabatami w aplikacji Lidl Plus. Im większe zrobią zakupy, tym atrakcyjniejszy otrzymają kupon.

Aplikacja Lidl Plus zapewnia swoim użytkownikom liczne korzyści. Jedną z nich są dodatkowe kupony w formie zdrapki, które od poniedziałku 6 lutego – w ramach Lidlowego Programu Oszczędnościowego – zmienią się jeszcze na lepsze.

Do soboty 25 lutego, za każde zakupy w sklepach Lidl Polska, klienci otrzymają zdrapki: srebrną (za wydane mniej niż 50 zł), złotą (od 50,01 zł do 100 zł) lub diamentową (za więcej niż 100,01 zł). Pod zdrapkami znajdą się dodatkowe kupony z rabatami na kolejne produkty, przy czym atrakcyjność kuponu zależy od wielkości zakupów: im większe zakupy, tym lepszy kupon. Dzięki temu, robiąc codzienne zakupy, klienci sieci Lidl Polska zaoszczędzą jeszcze więcej. Wystarczy, że przy kasie zeskanują aplikację Lidl Plus, aby na ekranie głównym, pod kuponami, pojawiła się zdrapka, a wraz z nią – dodatkowy kupon z określonym benefitem.

Więcej informacji o dodatkowych kuponach na lidl.pl/program.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.