Kerfuś sygnuje swoją "twarzą" ubrania i gadżety

Na półkach wybranych sklepów Carrefour zagościły nowości dla fanów Kerfusia. Limitowana kolekcja ubrań z podobizną popularnego robota została wzbogacona m.in. o karnawałowe maski.

Kolekcja odzieży Kerfusia cieszy się rosnącą popularnością, w związku z czym Carrefour stale pracuje nad jej systematycznym rozszerzaniem. Do ubrań dołączyły właśnie karnawałowe maski. Oferta kerfusiowych gadżetów została dodatkowo rozszerzona o inspirowane aktualnymi trendami nowe wzory koszulek i bluz. W sklepach Carrefour pojawiła się także specjalna kolekcja walentynkowa, dostępna do wyczerpania zapasów.

Limitowana kolekcja odzieży Kerfusia jest dostępna już w prawie 130 sklepach sieci Carrefour - od Szczecina przez Gdańsk, Łódź, Kraków, Warszawę po Przemyśl. Została stworzona na prośbę fanów sympatycznego robota i inspirowana jest streetwearowym stylem. W ofercie znajdują się koszulki i bluzy z oryginalnymi wzorami, a także modne kapelusze.

 Kerfuś, nowoczesny samojezdny robot, zadebiutował w sklepach Carrefour we wrześniu ubiegłego roku i szybko zyskał ogromną popularność wśród klientów. W odpowiedzi na prośby jego fanów, sieć zorganizowała tournee Kerfusia po Polsce, aby mógł dotrzeć do jak największej liczby swoich sympatyków. W odwiedzanych miastach organizowane są eventy z prezentami od Kerfusia i możliwością zrobienia sobie wspólnego zdjęcia na specjalnej ściance.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5584 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.