Awans w zarządzie firmy Stuart

Cornelia Raportaru awansowała na stanowisko wiceprezeski wykonawczej ds. międzynarodowych i globalnych operacji w firmie Stuart, będącej główną europejską platformą dostaw B2B działającą na etapie ostatniej mili.

Pierwotnie Cornelia Raportaru dołączyła do firmy, aby kierować rynkiem hiszpańskim, polskim, portugalskim i włoskim jako executive vice president of international. Teraz, dzięki osiągniętym sukcesom, poszerza zakres działań i będzie kierować globalnymi operacjami w całej firmie Stuart, sprawując pieczę także nad polskim rynkiem.

Jej bezpośrednim przełożonym będzie dyrektor generalny Stuart, Damien Bon.

Przed dołączeniem do Stuart, Cornelia Raportaru kierowała w Europie działaniami TaskRabbit, spółki z siedzibą główną w San Francisco, zwiększając obecność firmy o ponad 150 miast na kontynencie. Wcześniej współpracowała z firmą Twitter, dbając o obecność platformy w regionie EMEA, a także pełniła funkcje kierownicze w firmach Vodafone, Cadbury i AIESEC International.

Stuart to firma z branży logistyki technologicznej, która od momentu powstania w 2015 r. w Paryżu zrewolucjonizowała dostawy miejskie. Zaangażowany w dostarczanie logistyki dla zrównoważonego świata, Stuart łączy firmy różnej wielkości z kurierami, oferując wiodące w branży dostawy oparte na precyzji, szybkości i elastyczności. Obecnie Stuart realizuje miliony dostaw miesięcznie w 150 miastach we Włoszech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Polsce. Stuart jest spółką zależną DPD Group.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.