E.Wedel: "Podziel się z miłością"

Pod takim hasłem z okazji walentynek marka Ptasie Ptasie Mleczko® przygotowała konkurs.

Aby wziąć w nim udział uczestnicy zobowiązani są do zakupu minimum jednego pudełka pianek Ptasie Mleczko® o dowolnym smaku, zachowania dowodu zakupu i zarejestrowania się na stronie: www.ptasiemleczko.pl. Następnie należy wykonać zadanie konkursowe, które brzmi: "Podziel się słodkim i lekkim wyznaniem dla swojej drugiej połowy" oraz dołączyć do niego zdjęcia dowodu zakupu potwierdzającego kupno dowolnego opakowania pianek Ptasie Mleczko®.

Na laureatów czekają nagrody w postaci: 4 kart przedpłaconych Sodexo o wartości 1 500 zł, 28 kart przedpłaconych Sodexo o wartości 400 zł i aż 100 walentynkowych boxów z piankami Ptasie Mleczko®. Karty Sodexo są uniwersalne i można użyć ich w dowolnym miejscu i celu. Ale to nie koniec nagród. Marka Ptasie Mleczko® postanowiła docenić i wyróżnić starania uczestników konkursu, dlatego najlepsze wyznania przesłane do 5 lutego mają szansę ukazać się na walentynkowym ekranie w samym sercu Warszawy.

Oprócz aktywacji konsumenckiej, koordynowanej przez agencję GoldenSubmarine, marka Ptasie Mleczko® prowadzi szerokie działania w ramach kampanii walentynkowej. Agencja zajmuje się również prowadzeniem działań w social mediach E.Wedel. Z kolei agencja  mediowa Zenith odpowiedzialna jest za planowanie i zakup mediów, w tym też udział marki w walentynkowym wydaniu Dzień Dobry TVN, zaś agencja Liquid Thread koordynuje współprace z influencerami. Komunikacją Public Relations zajmuje się Walk PR.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.