Colian. Slodkości

Na walentynki.

Praliny Pistachio od Goplany to gwarancja pysznego smaku zamkniętego w dedykowanej na tę okazję szacie graficznej. Intensywny, fuksjowy kolor opatrzony subtelnym hasłem „for you” oraz motywem finezyjnych serc idealnie sprawdzi się jako walentynkowy upominek. Praliny Pistachio od Goplany to absolutny „must have” każdego detalisty.

Z kolei Solidarność stawia na ponadczasowe klasyki w niebanalnej formie podania L’Amour to kolekcja starannie wyselekcjonowanych pralin w dziesięciu unikatowych smakach opatrzona oryginalną szatą graficzną z dedykacją „dla Ciebie”. Francuskie słowo L’Amour oznaczające miłość, podkreśla wyjątkowy charakter produktu i walentynkową okazję zakupową.

Praliny Czekoladowe Tajemnice z dedykacją „Specjalnie dla Ciebie” to słodki upominek dla kogoś, kto jest dla nas ważny. Abstrakcyjna szata graficzna w wyróżniającej się kolorystyce będzie oryginalnym prezentem nie tylko
z okazji dnia zakochanych.

Natomiast Śliwka Nałęczowska to doskonała propozycja dla fanów klasycznych smaków będących połączeniem polskiej śliwki i wytrawnej czekolady. Kultowy produkt sprawdzi się jako uzupełnienie walentynkowego prezentu, jak również w formie indywidualnego i niezobowiązującego upominku.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.