Hochland Polska. Mini Almette śmietankowy

Bez laktozy.

Już w lutym w sklepach pojawi się nowość w kategorii serków puszystych – Mini Almette śmietankowy bez laktozy. Wprowadzeniu na rynek nowego produktu towarzyszyć będzie wsparcie w strefie digital, w social mediach oraz w punktach sprzedaży.

Jak zapewnia producent Almette śmietankowy bez laktozy to serek z najwyższej jakości polskiego mleka, pochodzącego z najczystszych rejonów Polski. Jest delikatny, lekki i puszysty. Stworzony z naturalnych składników, bez zbędnych dodatków, zachwyca puszystą konsystencją i świeżym zapachem. To idealny wybór dla osób niemogących spożywać standardowych produktów mlecznych, ze względu na nietolerancję dwucukru mlecznego występującego w ich składzie. 

Wprowadzając nowy wariant w formacie mini, marka jednocześnie odświeża opakowania dotychczasowych propozycji Mini Almette, czyli śmietankowego i z ziołami. Atrakcyjne grafiki inspirują i podpowiadają, jak wykorzystać serki, np. w duecie ze snackami czy warzywami.

Joanna Hamdan 14529 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.