Kubuś: "Dla pasjonatów kosmosu"

Marka rozszerza akcję z kosmicznymi naklejkami i startuje z nową promocją, w której do wygrania są najnowsze konsole, teleskopy i gadżety.

Pełne fascynujących wzorów kosmiczne naklejki czekają na odkrycie pod etykietami soków 100% 300 ml. Dzięki nim dzieci mogą poznać ponad 40 różnych obiektów i ułożyć je na specjalnych planszach z ciekawostkami przygotowanymi we współpracy z astronomem z Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach. Dodatkowo kosmiczne naklejki świecą w ciemności.

W ramach tej akcji marka przygotowała kolejną aktywność. Specjalna, kosmiczna promocja daje szansę na wygranie nagród. Do zgarnięcia czekają m.in.: XBOX Series X z bonem na kosmiczną grę, teleskop, projektor gwiazd, bluzy świecące w ciemności, kosmiczne skarpetki oraz eKarty empik. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy kupić dowolny produkt marki Kubuś, zachować paragon i zarejestrować go na stronie www.kosmos.kubus.pl. W puli czeka ponad 1100 nagród.

Informacja o promocji znajduje się na sokach 100% Kubuś 300 ml, w telewizyjnym spocie oraz w kanale digital.

Akcja potrwa do 15 kwietnia.

Joanna Hamdan 14529 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.