Grupa Maspex. Tymbark Vega

W dwóch nowych wariantach smakowych.

Pierwszym jest szpinak z kiwi z nutą rozmarynu. To pożywny, gęsty sok w nieoczywistym wydaniu, który łączy szpinak z niepowtarzalnym smakiem kiwi. Drugi to burak kiszony z dodatkiem przypraw, który zachwyca swoją prostotą i formą pożywnej, płynnej przekąski, zamkniętej w designerskiej szklanej butelce.

Oprócz dwóch nowych smaków w ofercie Tymbarku znajdują się również wprowadzone w ubiegłym roku nowości: sok pomidorowy 100% z dodatkiem soli morskiej oraz sok pomidorowy 100% w pikantnej odsłonie. Oba pomidorowe warianty zostały stworzone w jakości NFC i stanowią źródło błonnika i potasu. Dodatkowo Tymbark oferuje dwie propozycje z owocowym twistem, czyli burak z truskawką z bazylią oraz pietruszka z gruszką wzbogacona kolendrą.

Każdy z nowych owocowo-warzywnych wariantów może być doskonałą alternatywą dla przekąsek, a ponadto stanowi źródło witamin, błonnika i potasu.

Produkty pojawiły się w sprzedaży 9 stycznia i są dostępne w stałej ofercie.

Sugerowana cena na półce za 250 ml opakowanie wynosi 3,19 zł.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.