Supersam ma nowego zarządcę

Firma Globalworth Poland, mianowała nowego zarządcę katowickiego Supersamu. Z pierwszym dniem stycznia 2023 roku, została nim Karolina Białkowska, zastępując na tym stanowisku Przemysława Kiwera.

Karolina Białkowska (na zdjęciu) ma ponad 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami na stanowisku property managera. W portfolio zarządzanych przez nią nieruchomości znajdują się m.in. centra handlowe Galeria Zdrój, Galeria Śląska, Galeria Głogów, Galeria AKS oraz kompleks biurowo-usługowy w Katowicach.

Po mianowaniu na stanowisko property managera Supersamu, Karolina Białkowska, będzie bezpośrednio podlegać – Przemysławowi Kiwerowi, a jej obowiązki będą obejmować wszelkie aspekty działalności Grupy Globalworth na polskim rynku oraz ugruntowywanie pozycji spółki jako czołowego właściciela i zarządcy, katowickiego Supersamu, zorientowanego na społeczności lokalne.

- Cieszę się, na współpracę z Karoliną, ze względu na kontynuację wdrażania strategii mającej na celu podniesienie jakości naszego portfela w Polsce, przede wszystkim z uwagi na realizowaną metamorfozę Supersamu. W efekcie stworzymy obiekt, który będzie miejscem wyznaczającym nowy styl życia, łącząc pracę, zakupy i relaks. Inwestycja z pewnością umocni naszą pozycję w regionie – mówi Przemysław Kiwer, director - property & facility Management w Globalworth Poland.

Przemysław Kiwer, dotychczasowy senior property manager Supersamu pozostaje w strukturach spółki. Od 1 stycznia 2023 r. i jest  odpowiedzialny za portfel inwestycji Globalworth zlokalizowanych w południowej części Polski.

Supersam jest obiektem wielofunkcyjnym łączącym ofertę usługowo-handlową z powierzchniami biurowymi, położonym w samym centrum Katowic – sercu aglomeracji śląskiej, w tradycyjnie handlowej części miasta, w pobliżu rynku. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, bowiem w tym właśnie miejscu mieszkańcy miasta i regionu robią zakupy już od ponad 70 lat. Nawiązaniem do istniejącej tu wcześniej hali targowej są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i wyeksponowane we wnętrzu budynku.

Supersam oferuje prawie 23 000 mkw. powierzchni komercyjnej. Na dwóch poziomach handlowych znajduje się kilkadziesiąt sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych.