InPost Fresh ma ponad pół miliona klientów

InPost Fresh, aplikacja do zamawiania i odbioru zakupów stworzona przez InPost, ma już ponad 550 tysięcy użytkowników. I wciąż poszerza bazę dostępnych produktów.

Aplikacja zaledwie w ciągu kilku miesięcy zwiększyła bazę użytkowników do 550 tys. Największą korzyścią dla kupujących w InPost Fresh jest możliwość odbioru zakupów w dowolnym miejscu w całej Polsce przez Paczkomat lub kuriera InPost. Dodatkowo w dużych miastach kupujący mogą wybierać ulubione produkty również z oferty znanych sieci sklepów takich jak Carrefour czy Makro.

Ale InPost Fresh daje też możliwość nabywania niszowych produktów dzięki ofertom setek lokalnych sklepów dostępnych w specjalnej zakładce: „W całej Polsce”. Oferta ta jest dostępna dla każdego bez względu na adres zamieszkania. W ofercie znajdują się zarówno produkty spożywcze, chemia, kosmetyki, asortyment dla dzieci jak i produkty dla zwierząt.

Wygodną funkcjonalnością aplikacji InPost Fresh jest mechanizm podpowiedzi i rekomendacji wyszukiwanych produktów, wyświetlający artykuły od najniższej ceny, co pozwala w prosty sposób porównać ich ceny i wybrać najlepszy produkt z najbliższej okolicy.

– W InPost tworzymy rozwiązania, które mają za zadanie ułatwić życie naszym klientom. Wiemy, jak czasochłonne potrafią być codzienne wizyty w sklepach spożywczych, dlatego nie dziwi nas olbrzymie zainteresowanie, jakim cieszy się nasza aplikacja wśród konsumentów. Korzysta z niej już ponad pół miliona użytkowników. Pozwala ona bowiem na szybkie i komfortowe zakupy bez kolejek, które użytkownicy aplikacji mogą zrealizować i odebrać w dogodnym dla siebie czasie. W tym celu mogą wybrać jedną z dostępnych form dostawy – przez paczkomat lub kuriera, które przy zakupach powyżej 40 zł są realizowane za darmo. Dodatkowo przy wybranych produktach istnieje możliwość odbioru osobistego – mówi Marcin Dakowski, dyrektor zarządzający InPost Fresh.

I dodaje, że użytkownicy aplikacji w ostatnim czasie nasi klienci najchętniej kupowali chemię gospodarczą, produkty bio, kawę, miody, zdrową żywność oraz karmę dla zwierząt.

Aplikację InPost Fresh można pobrać za darmo w Google Play oraz App Store.