Vollmart otwiera nowy sklep, ale dwa zamyka

7 grudnia w Chełmie Vollmart otworzył harddyskont. W międzyczasie zamknął jednak dwa sklepy - w Siedlcach i Bolesławicach pod Słupskiem.

Vollmart, to inicjatywa Brand Distribution Group, czyli jednego z największych dystrybutorów artykułów FMCG, która zadebiutowała w Polsce 24 lutego 2021 r. Obecnie sieć prowadzi cztery sklepy: w Świebodzinie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Chełmie i Hrubieszowie. Dostępny jest także sklep online. Zamknięte za to zostały stacjonarne placówki w Siedlcach (pierwszy sklep sieci) i Bolesławicach.

Najnowszy obiekt znajduje się w Chełmie przy Rampie Brzeskiej 14a. Otwarcie odbyło się w środę 7 grudnia.

Dyskont położony jest w dogodnej lokalizacji, przy drodze krajowej 12 Chełm – Dorohusk. Na powierzchni blisko 1000 mkw. klienci znajdą artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą, tekstylia oraz artykuły przemysłowe i żywność dla zwierząt. Jak podkreśla operator, są to produkty w większości polskich producentów i to tańsze nawet o 20% niż w innych lokalnych sklepach. Wyeksponowane są głównie ma paletach.

Katarzyna Pierzchała 5524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.