W wybranych Biedronkach nowa usługa, na razie pilotażowo

Sieć od początku grudnia testuje usługę cashback. Co to takiego?

Klient może wypłacić od 50 do 300 zł. Pilotaż rozwiązania prowadzony jest w niektórych placówkach i potrwa do końca roku.

Jak poinformował w mediach społecznościowych Marcin Hadaj, corporate communications manager w Biedronka/Jerónimo Martins Polska, sieć dyskontów testuje w swoich placówkach usługę cashback. Z usługi "płać kartą i wypłacaj" mogą korzystać posiadacze kart Mastercard.

W wybranych sklepach klient, który zrobi zakupy za minimum 1 zł i zapłaci właśnie kartą Mastercard, może wypłacić minimalną sumę w wysokości 50 zł, a maksymalną - 300 zł, ale musi być to wielokrotność 50 zł. Kwota wypłaty sumuje się z sumą, którą zapłacimy za zakupy. Trzeba mieć w koszyku produkty powyżej 1 zł.

Po zrobieniu zakupów trzeba poinformować obsługę sklepu o chęci skorzystania z wypłaty gotówki. Drugi krok to włożenie karty do terminala i podanie kodu PIN. Usługa jest bezpłatna i można z niej korzystać wiele razy w ciągu dnia. Działa w niektórych punktach Biedronki na terenie stolicy, pobliskiego Pruszkowa oraz w Gdańsku.