Biedronka rozda jutro pracownikom 70 mln zł

Prawie 70 tys. pracowników sieci Biedronka w sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach otrzyma 6 grudnia br. vouchery w wysokości do 1000 zł do wykorzystania w sklepach sieci. Otrzymają je również załogi sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy, w tym pracownicy agencji ochrony.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia sieć Biedronka postanowiła nagrodzić pracowników nagrodą w postaci voucherów opiewających na kwotę do tysiąca złotych.

- Mijający rok był dla nas wszystkich bardzo trudny, jako firma mamy wiele powodów do dumy, podjęliśmy także mądre decyzje w związku z trwającym kryzysem gospodarczym. Te wszystkie osiągnięcia nie byłyby możliwe bez zespołu Biedronki, który każdego dnia dokładał wszelkich starań. W uznaniu wyjątkowego wysiłku zarząd zdecydował o przyznaniu voucherów w ramach uznania profesjonalizmu i osiągniętych wyników – tłumaczy Luis Araujo, dyrektor generalny sieci Biedronka.

Pracownicy na stanowiskach niemenedżerskich i wybrani współpracownicy otrzymają 6 grudnia br.  specjalne vouchery do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Vouchery mogą być wykorzystane do końca stycznia 2023 r. Kwota świątecznych rabatów w postaci voucherów wyniesie około 70 mln zł, które Biedronka finansuje ze środków własnych. Wcześniej pracownicy sieci otrzymali zasilenie finansowe w postaci e-kodów oraz paczki świąteczne. Tym samym z okazji świąt sieć Biedronka przeznaczyła łącznie 150 mln zł na rzecz swoich pracowników.

Dodatkowo, we wrześniu br. ponad 55 tys. pracowników sieci Biedronka otrzymało dodatkową nagrodę specjalną w wysokości 1500 zł brutto za zaangażowanie w osiągnięcie zakładanego wyniku za pierwsze osiem miesięcy br.

 

Katarzyna Pierzchała 5524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.