E.Leclerc w Bydgoszczy - zmiany, zmiany, zmiany

Nowi zarządcy sklepu rozszerzyli wybór produktów regionalnych, z kuchni całego świata, marek własnych oraz alkoholi. Bydgoski E.Leclerc ma też teraz bezpłatny parking.

Sklep E.Leclerc, zlokalizowany przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 26, przeszedł w ostatnich miesiącach duże zmiany. Otwarte zostało m.in. stoisko Whisky & Tobacco; asortyment obiektu został powiększony także o liczne propozycje z kuchni z całego świata, w tym produkty ukraińskie oraz kuchni wschodniej. Nowe udogodnienia czekają także na zmotoryzowanych klientów - zmieniły się bowiem zasady korzystania z parkingu. Czas bezpłatnego parkowania za szlabanem to 60 minut, bez względu na to czy kierowca jest klientem supermarketu, czy też okolicznych sklepów.

Bydgoski market zmienił także zarząd. Nowymi zarządzającymi zostali Sebastian Goliszewski i Anna Pawliczek. – Wdrażamy kolejne pomysły w struktury marketu. Chcemy, aby nasz sklep zmieniał się i rozwijał tak, jak sama Bydgoszcz, która zawsze zaskakiwała mnie swoją wielokulturowością i nowoczesnością. Naszym priorytetem jest uzyskanie oferty, która będzie odpowiadać wszystkim mieszkańcom, poprzez wzbogacenie jej o produkty z różnych stron świata oraz tych pierwszej potrzeby. Mocno stawiamy także na rozwój kontaktów z lokalnymi dostawcami – mówi Sebastian Goliszewski.

E.Leclerc w Bydgoszczy działa od 2010 roku. Na polskim rynku sieć działa od 1995, gdy otwarto pierwszy sklep pod szyldem marki, na warszawskim Ursynowie. Obecnie grupę tworzą 44 placówki, które zatrudniają ponad 5000 pracowników. Należą do nich hipermarkety, supermarkety, centra handlowe oraz placówki w formacie Express. E.Leclerc to także 17 sklepów internetowych.

Katarzyna Pierzchała 5524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.