"Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd"

W dniach 1-20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca babcia Eugenia.

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi konsumentów na najwyższej jakości produkty z Piątnicy, które doskonale sprawdzają się w okresie świątecznych przygotowań. Zdaniem producenta spot z pewnością zwróci uwagę konsumentów i przełoży się na rotację produktów Piątnicy w punktach sprzedaży. 

Produkty z Piątnicy powstają z najlepszego mleka, co gwarantuje ich wyśmienity smak i wysoką jakość, dlatego idealnie sprawdzą się do przygotowania świątecznych dań i wypieków.

Z Twarogu Sernikowego mielonego można przygotować aromatyczny i puszysty sernik, do pieczenia którego nie trzeba używać masła. To doskonały produkt o odpowiednich proporcjach serka śmietankowego i twarogu, nie zawiera konserwantów, barwników ani aromatów. Jest dostępny w opakowaniu 1 kg, idealnym do przygotowania rodzinnej porcji ciasta.

Z kolei do przygotowania warzywnych sałatek, sosów czy zup doskonałe będą śmietany z Piątnicy – gęste i delikatne. Śmietana 18% marki Piątnica nie warzy się pod wpływem ciepła i doskonale podkreśla smak tradycyjnych polskich zup czy sosów.

Natomiast Piątnicki Ser Mascarpone to połączenie śmietankowego smaku z gładką, aksamitną konsystencją. Produkowany jest z najwyższej jakości śmietanki i stanowi doskonałe połączenie najlepszych cech sera, masła oraz śmietany.

Joanna Hamdan 14529 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.