Wolt wkracza do kolejnego miasta

Dania restauracyjne za pomocą aplikacji Wolt od 29 listopada mogą zamawiać mieszkańcy kolejnego w Polsce miasta. Oznacza to, że Wolt zadebiutował już w kilkunastu lokalizacjach.

Chodzi o Białystok, który jest trzynastą lokalizacją Wolta w Polsce.

- Nie tylko odpowiadamy za jakość dostawy, ale także za to, co trafia do klientów Wolt. W związku z tym cały zespół obsługi klienta i współpracujących z nami kurierów przeszło dedykowane szkolenia. Wierzymy, że takie podejście jest wartością dodaną dla klientów z Białegostoku, co pozwoli nam zyskać ich zaufanie - mówi Agata Polityło, general manager w Wolt Polska.

Dostawa odbywa się nawet w 35 minut od momentu złożenia zamówienia. Aby skorzystać z usług Wolta, należy odwiedzić stronę www.wolt.com lub zainstalować aplikację mobilną Wolt dostępną w sklepach Google Play i App Store.

Obecnie kurierzy współpracujący z Wolt dostarczają dania z wybranych białostockich restauracji. Są to m.in.: Restauracja Sioux, Gorący Trójkąt, KFC, The Burgers, Na Serio czy Aztek. Lista ta z pewnością będzie się powiększać, a wraz z nią obszar dostaw. W tej chwili dostawy Wolt realizowane są między innymi w dzielnicach: Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Dziesięciny, Antoniuka, Słoneczny Stok czy Bojary.

Wolt zapowiada także rozwijanie aplikacji Wolt Drive w ramach której realizuje dostawy zarówno od partnerów e-commerce, dużych sieci handlowych, jak i z lokalnych, mniejszych, sklepów w 30-60 minut od zamówienia. Szczegóły na ten temat TUTAJ.

Joanna Hamdan 14529 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.