Herbapol-Lublin. Big-Active
Marka wprowadza nowe herbaty funkcjonalne.
Big-Active Relax to herbata zielona z dodatkiem wspomnianego ekstraktu z nasion konopi siewnych, jak również melisy, która przyczynia się do łagodzenia uczucia zdenerwowania, ułatwia odprężenie i wpływa korzystnie na spokojny sen. Herbata polecana jest przede wszystkim w stanach zwiększonego niepokoju, rozdrażnienia, napięcia nerwowego i sytuacjach stresowych. Ma przyjemny, mandarynkowy smak.
Natomiast w składzie herbaty Big-Active Focus, obok herbaty zielonej i konopi, znajdziemy liść miłorzębu japońskiego, który wspomaga pamięć i koncentrację, przyczyniając się tym samym do zachowania sprawności umysłowej. Kolejnym składnikiem aktywnym są tu orzeszki kola, które wspierają pobudzenie organizmu, wzmacniają siły witalne i przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia psychicznego. Herbata Big-Active Focus doskonale sprawdzi się zatem w okresie wzmożonej aktywności umysłowej i przy obniżonej zdolności koncentracji. Jej dodatkowym walorem jest smak marakui.
Herbaty funkcjonalne Big-Active zostały zapakowane w pojedyncze kopertki, które sprzyjają zachowaniu ich wyjątkowych walorów.
Dostępne są dostępne w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju.

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.