Sieć Top Market - znów nowy prezes

Polska Grupa Supermarketów będzie zarządzana przez Piotra Suchockiego, członka zarządu, pełniącego tę funkcję od lutego br. Zastąpił na stanowisku Zbigniewa Wysockiego, który rozstał się z firmą w połowie listopada.

Jak ustaliliśmy, decyzja o odejściu ze stanowiska byłego prezesa podyktowana była względami osobistymi. O przekazaniu obowiązków Piotrowi Suchockiemu zadecydowała rada nadzorcza spółki.

Piotr Suchocki jest związany z PGS, właścicielem marki Top Market, od stycznia 2021 r. kiedy objął stanowisko dyrektora operacyjnego. Od lutego br. wszedł do zarządu firmy i brał czynny udział w zarządzaniu spółką.

- Zmiana w składzie zarządu sieci nie wpłynie na zmiany strategii. Naszym priorytetem nadal jest zacieśnianie współpracy z partnerami, optymalizacja łańcucha dostaw i budowa oferty asortymentowej dostosowanej do potrzeb naszych placówek handlowych i oczekiwań konsumentów – zapewnia Piotr Suchocki z Polskiej Grupy Supermarketów, który od przeszło 20 lat związany jest z polskim rynkiem FMCG (na zdjęciu).

To już kolejna zmiana na stanowisku prezesa zarządu Polskiej Grupy Supermarketów, będącej operatorem sieci Top Market (ok. 600 sklepów własnych i franczyzowych). W czerwcu 2021 r. Michał Sadecki, wieloletni prezes spółki, po 18 latach pracy w Grupie, pożegnał się z firmą. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.