Drogerie dm ruszają z siódmym sklepem

Tym razem niemiecka sieć drogerii zawita do Krakowa.

Nowa drogeria sieci zostanie otwarta 30 listopada w Centrum Handlowym Atut przy ul. Karola Bunscha 19. Powierzchnia sali sprzedaży drogerii dm w Krakowie wynosi około 400 mkw. Drogeria zadbała także o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest również w ławeczkę do odpoczynku, czy stację pakowania prezentów. W centrum handlowym na klientów czeka parking. Drogeria otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00 i w niedziele handlowe w godzinach 9:00-20:00. Na potrzeby nowej lokalizacji sieć zatrudniła siedmiu pracowników.

- Kraków to siódme miasto, w którym otworzymy naszą drogerię. Wiemy, że mieszkańcy Krakowa czekają na nas z niecierpliwością, bo od początku obecności dm w Polsce dostawaliśmy szereg próśb o otwarcie sklepu właśnie w tej lokalizacji. Zapraszamy kolejnych klientów do świata marek dm, chcemy im pokazać wszystko, co najlepsze. Mamy nadzieję, że nasz kompetentny i uprzejmy zespół oraz szeroka gama usług pozwolą poczuć klientom, że ich potrzeby są dla nas najważniejsze - mówi Michał Grabe, Kierownik Regionalny dm-drogerie markt.

Z okazji otwarcia w dniach 30 listopada - 3 grudnia w nowej drogerii dm dla odwiedzających przygotowano szereg atrakcji w tym dla rodzin z dziećmi. Choć w dm obowiązuje trwała, zawsze korzystna cena, z okazji otwarcia detalista zaplanował 15% rabatu powitalnego na wszystkie zakupy. Na klientów czekać będzie także prezent - żel pod prysznic marki własnej Balea z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla Polski. Rabat obowiązuje do 11 grudnia.

Sklepy dm są w obecne w Polsce od kwietnia br. Aktualnie sieć liczy siedem drogerii - we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Lubaniu, Lesznie, Wodzisławiu Śląskim, Żorach i Krakowie.

Joanna Hamdan 14529 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.