Co trzeba wiedzieć o iPhone 14

Od premiery najnowszego modelu iPhone minęło już kilka tygodni. Coraz więcej osób zastanawia się, czy warto wymienić swój obecny telefon na iPhone 14. Jeżeli Ty również masz ten dylemat, koniecznie sprawdź poniższy artykuł.

Mimo wysokich cen, iPhony są jednymi z najchętniej wybieranych telefonów komórkowych. Wpływ na taki stan rzeczy ma oczywiście jakość tych urządzeń. Firma Apple można kochać i nienawidzić, tym samym wśród społeczeństwa widujemy wobec niej dość skrajne emocje. Nie można jednak odmówić urządzeniom z logiem nadgryzionego jabłka, że są świetnie wykonane. Posiadają nieszablonowy, niekonwencjonalny design, a stworzone są z materiałów bardzo wysokiej jakości, co czuć już przy pierwszym kontakcie z telefonem. Iphony wybieramy również ze względu na bardzo wysoką wydajność tych urządzeń. Tym samym wygrywają one wiele rankingów i porównań z konkurencyjnymi modelami. Na uwagę zasługuje w tym przypadku sam system operacyjny, który przez wielu uważany jest za najlepszy z dostępnych na rynku. Każdy w tym przypadku może mieć swój gust, jednak ciężko się nie zgodzić z tym jak bardzo minimalistyczny, elegancki i intuicyjny jest system iOS.

Czym wyróżnia się iPhone 14?

Zastanawiasz się, czym zaskarbił sobie swoją popularność najnowszy model iPhone? Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje aparat nowej generacji, który posiada aż 48 megapikseli. Tym samym Apple postawiło poprzeczkę dla swojej konkurencji dość wysoko, a my możemy rozkoszować się niesamowicie wysoką jakością zdjęć czy filmów, które wykonanych przy użyciu iPhone 14. Tak jak w każdym najnowszym modelu iPhona, tak i w tym przypadku możemy liczyć na nowy i szybszy procesor, dzięki któremu korzystanie z tego telefonu jest jeszcze bardziej płynne i przyjemne. W tym roku Apple chwali się również wydajniejszą baterią w iPhonach 14, która pozwala na dłuższą pracę na baterii, bez konieczności podłączania urządzenia do prądu.

Bardzo istotne dla wielu użytkowników są również rozbudowane możliwości kolorystyczne. W tym roku w najnowszym modelu iPhone 14 możemy liczyć na kolor czerwony, fioletowy, czarny, biały, grafitowy, niebieski, złoty oraz srebrny. Tym samym każdy znajdzie tutaj wersje dla siebie. Ciekawą nowością wśród tych urządzeń jest również niegasnący wyświetlacz, tak zwany Always on display. Wyświetlacz w najnowszych iPhonach jest nawet dwukrotnie jaśniejszy w pełnym słońcu od swojego poprzednika. Dla osób, które uwielbiają nagrywanie filmów czy Instastories - niezwykle ważna będzie stabilizacja obrazu podczas kręcenia video. Tym samym w większości przypadków nie będzie konieczności zabierania ze sobą gimbala do stabilizacji obrazu.

Gdzie kupić iPhone 14?

Tak samo jak co roku w przypadku nowych modeli iPhone, tak i tutaj musimy zdecydowanie uważać na zakup urządzeń z niepewnych źródeł. Niestety, w internecie nie brakuje oszustów, którzy próbują wcisnąć nam nieoryginalne telefony. Tym samym decydując się na zakup tak drogich urządzeń, powinniśmy postawić na sprawdzone źródła. W tym celu wykorzystać możemy oficjalną stronę internetową producenta lub ofertę profesjonalnych i zaufanych sklepów internetowych, takich jak na przykład MediaExpert.