Black Days w drogerii dm

W dniach 21-25 listopada dokonując zakupów w sklepie internetowym dm.pl oraz w aplikacji “Mój dm" za minimum 49 zł klienci otrzymają rabat w wysokości 11,95 zł.

Black Days w drogerii dm to doskonała okazja, żeby kupić niezbędne produkty do pielęgnacji, czy domu lub zamówić mikołajkowe prezenty dla bliskich. To wygodne i jeszcze korzystniejsze zakupy online z rabatem na wszystko. Aby z niego skorzystać wystarczy posiadać lub założyć konto “Mój dm” oraz wybrać opcję płatność online, a rabat naliczy się automatycznie w koszyku.

- To pierwsze nasze “Black Days” w Polsce i bardzo jesteśmy ciekawi reakcji klientów. Rabat dotyczy tylko zakupów online i w aplikacji, dla posiadaczy konta “Mój dm” - chcemy w ten sposób zachęcić klientów do zakładania kont i składania zamówień internetowych. W połączeniu z obowiązującą w dm gwarancją trwałej, zawsze korzystnej ceny, kilkanaście kuponów rabatowych w każdym miesiącu na wybrane marki lub kategorie produktów pozwala zrobić naprawdę bardzo korzystne zakupy - mówi Hubert Iwanowski, dyrektor obszaru marketingu i zakupów.

I dodaje, że akcje promocyjne i kupony rabatowe dla posiadaczy kont “Mój dm” są jednym z narzędzi, które umożliwiają drogerii dm lojalizowanie klientów i personalizowanie ofert dla nich. Warto wspomnieć, iż każdy nowy zarejestrowany użytkownik aplikacji "Mój dm" na start otrzymuje także jednorazowo 6 dodatkowych kuponów powitalnych - teraz w listopadzie to m.in. 20% na markę dm babylove (dedykowaną artykułom dla dzieci) czy 20% na markę dm Denkmit (dedykowaną artykułom do prania, sprzątania i czyszczenia).

Drogeria dm zachęcając do zakładania kont, zapowiada także, że w grudniu, od poniedziałku do piątku, w aplikacji “Mój dm” każdego dnia klienci znajdą dodatkowe kupony rabatowe na poszczególne kategorie produktów.

Joanna Hamdan 14372 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.