Stokrotka: "Mistrzowska Loteria Stokrotki"

Można w niej wygrać ponad 2 miliony nagród.

W Stokrotce ruszyła nowa akcja promocyjna. W "Mistrzowskiej Loterii Stokrotki" do wygrania są ponad 2 miliony nagród, w tym pięć kart o wartości 10 000 zł na roczne zakupy w sklepach sieci. Zbierać i odkrywać zdrapki można w aplikacji Nasza Stokrotka.

Zdrapki w Mistrzowskiej Loterii Stokrotki przyznawane będą do 18 grudnia. W aplikacji otrzymać można trzy rodzaje zdrapek. Za każde 50 zł wydane w sklepach sieci klienci dostaną jedną "Zdrapkę za Zakupy". W trakcie jednego dnia można otrzymać ich maksymalnie 10. W ramach loterii można również zwiększać swoją szansę na wygraną, zdobywając dodatkowe "Extra Zdrapki". Dostępne są one za zakup specjalnie oznaczonych produktów. W aplikacji użytkownicy mogą również znaleźć darmowe "Zdrapki Codzienne". Za wejście do Naszej Stokrotki dostaną oni jedną zdrapkę, aktywną do końca tego samego dnia.

Nagrodą główną w loterii jest 5 kart pre-paid o wartości 10 000 zł na roczne zakupy w Stokrotce. Wygrać można także 10 kart pre-paid o wartości 5 000 zł i 100 kart pre-paid o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach sieci. Na uczestników loterii czeka również ponad 290 000 nagród rzeczowych do odebrania za 1 grosz każda oraz ponad 5 milionów Płatków.

Wszystkie nagrody z wyłączeniem kart pre-paid o wartości 10 000 zł można znaleźć w zdrapkach dostępnych w aplikacji Nasza Stokrotka. Nagroda główna będzie natomiast losowana raz w tygodniu spośród wszystkich "Zdrapek za Zakupy" i "Extra Zdrapek". Losowania odbędą się w dniach: 24.11, 1.12, 8.12, 15.12, 19.12. 2022 r.

Szczegóły dostępne są w aplikacji Nasza Stokrotka, na stronie grzegrzolka.com oraz www.stokrotka.pl/loteria.

Joanna Hamdan 14372 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.