Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

"Jak w górę, to z Mesem!"

Ruszyła druga odsłona kampanii marki Chivas Regal.

W kolejnej odsłonie kampanii "Jak w górę to z Wami" marka zaprasza do udziału w konkursie, w którym zachęca uczestników do podzielenia się swoim sukcesem poprzez opowiedzenie kto i w jaki sposób pomagał w jego osiągnięciu.

Zadaniem konkursowym jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie – "Jak w górę to z Mesem. Napisz, kto i jak wspiera Cię w drodze do sukcesów". Nagrodą główną dla autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi jest wizyta w studiu nagraniowym, rozmowa z Mesem, a także możliwość sprawdzenia swoich sił przed mikrofonem. Pozostałymi nagrodami w konkursie są słuchawki Momentum 3 Wireless, limitowana edycja specjalna płyty Rapersampler oraz whisky Chivas Regal. W sumie marka nagrodzi aż 121 uczestników.

Konkurs trwa od 10 listopada do 10 grudnia. Szczegóły na chivaswgore.pl.

Kampania "Jak w górę, to z Wami!" jest polską adaptacją globalnego projektu "I Rise, We Rise!". Jej pierwszy etap odbył się w sierpniu, kiedy to marka poinformowała o współpracy z ambasadorami, którzy poprzez swoje zawodowe sukcesy odzwierciedlają hasło kampanii. W kampanię zaangażowani są: Anja Rubik – polska supermodelka i aktywistka, Ten Typ Mes – popularny muzyk i producent, Olga Kordys Kozierowska – prezeska Fundacji "Sukces Pisany Szminką”" znana dziennikarka, autorka książek i business coach oraz Michał Kempa – stand-uper i prezenter telewizyjny.

Joanna Hamdan 14385 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.