Wittchen wraca do Lidla

W tegorocznej odsłonie kolekcji, obok skórzanych torebek, portfeli, rękawiczek oraz pasków, są nowości - czapki oraz skarpety. Akcesoria marki Wittchen dostępne będą w Lidlu od soboty 19 listopada.

Polska marka Wittchen ma już wieloletnią tradycję goszczenia w sklepach Lidl w sezonie przedświątecznym. W tym roku jej kolekcja pojawi się w sieci w sobotę 19 listopada.

Wielbiciele produktów wykonanych ze skóry naturalnej będą mieli w czym wybierać. W sklepach dostępne będą torebki damskie ze skóry naturalnej (199 zł) w 8 wzorach, wykonane ze skóry naturalnej klasycznej, croco oraz lizard. W ofercie sieci Lidl po raz pierwszy znajdą się też torebki damskie z ekoskóry w trzech wzorach (129 zł). Wśród nich są ponadczasowy wzór pikowany oraz model croco o fakturze stylizowanej na skórę krokodyla.

W kolekcji Wittchen są też etui z ekoskóry na telefon i kartę (89,90 zł/ 129 zł) oraz portfele damskie (159 zł), dostępne w czterech wzorach, wykonane z naturalnej skóry, które mają wiele praktycznych przegródek, np. na banknoty, karty czy zdjęcie bliskiej osoby. Wśród propozycji dla pań są także skórzane eleganckie rękawiczki (119 zł) czy skórzany męski pasek (89,90 zł). W tegorocznej ofercie pojawi się też kilka nowości – czapki damskie oraz męskie (39,99 zł) oraz męskie kolorowe skarpety (39,99 zł).

Ostatnio kolekcja Wittchen dostępna była w Lidlu w listopadzie ub.r.

 

Katarzyna Pierzchała 5467 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.