9 listopada otwarcie rozbudowanego CH Maxim

Powiększony Maxim ma ponad 10 tys. mkw. powierzchni najmu, które zagospodarowało już 35 sklepów znanych marek sieciowych i lokalnych. Wśród nich są placówki z urozmaiconą ofertą modową, gastronomiczną oraz punkty usługowe. Galeria zlokalizowana jest w podwarszawskim Legionowie.

Park handlowy Maxim na osiedlu Sobieskiego w Legionowie został oficjalnie otwarty w środę, 9 listopada 2022 r. Jest to dwupoziomowe centrum, którego właścicielem jest spółka PIR.

Na wynajęcie tu powierzchni zdecydowały się m.in. takie marki jak Sinsay, 4F, Cropp, House, Big Star, CCC, Pepco, Tedi, Rossmann, Biedronka, Żabka, RTV Euro AGD, Zdrofit, Bajka, Dealz, salon optyczny Ziko, salon Orange, biuro podróży, sklep jubilerski Yes oraz kiosk Inmedio. Łącznie to 35 sklepów znanych marek sieciowych i lokalnych, uzupełnionych urozmaiconą ofertą gastronomiczną oraz punktami usługowymi. Zajmują one ponad 10 tys. mkw. powierzchni najmu.Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ

Według zarządcy centrum lokalizacja w sercu miasta, przy największym targowisku miejskim i w otoczeniu osiedli mieszkaniowych, oraz odpowiednio dobrane znane i popularne marki mają zapewnić wysoką odwiedzalność obiektu przez mieszkańców miasta i całego powiatu. Za koncepcję komercyjną i wynajem projektu odpowiada firma Mallson Polska.

 

Katarzyna Pierzchała 5475 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.