Aleksandra Rowińska dołączyła do wedlowskiego działu personalnego

Będzie odpowiedzialna za obszar wynagrodzeń i świadczeń w firmie.

Aleksandra Rowińska, od 20 lat związana jest z branżą HR. Na nowym stanowisku wykorzystywać będzie swoją ekspertyzę w zakresie polityki wynagradzania oraz świadczeń pozapłacowych. 

Pierwsze doświadczenia zdobywała pracując w Luxmed. Następnie w Sygma Banque (obecnie BNP Paribas) rozpoczęła swój rozwój zawodowy obejmujący systemy wynagradzania i kontrolingu HR. W kolejnych latach zarządzała obszarem polityki wynagradzania w P4 (Play), potem przez 7 lat w Alior Banku. W ostatnim czasie współpracowała z Allegro.

- Praca dla Wedla daje ogromne możliwości wpływu na organizację m.in. poprzez kształtowanie adekwatnej polityki wynagradzania. Jest to możliwe za sprawą dużej autonomii zarządzania, dzięki której wiele rozwiązań projektujemy tu, na miejscu, dopasowując je do potrzeb organizacji i naszych pracowników. Już dziś firma może pochwalić się nowoczesnymi rozwiązaniami w tym obszarze, a w wielu aspektach (m. in. w transparentnej komunikacji dotyczącej wynagradzania) wyprzedzamy naszą konkurencję. Moją ambicją jest utrzymanie tego tempa, dalszy rozwój i ciągłe doskonalenie rozwiązań i narzędzi, jakie proponujemy naszym menedżerom i pracownikom, w taki sposób, aby wspierały one kulturę organizacji – komentuje Aleksandra Rowińska.

Joanna Hamdan 14529 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.