Eurocash Serwis ma nowy magazyn w Toruniu

Spółka Eurocash Serwis, specjalizująca się w dystrybucji wyrobów tytoniowych i produktów strefy przykasowej, przenosi swoje operacje do Panattoni Park Toruń. W tym powstającym obiekcie będzie ona korzystać z 3250 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Spółka Eurocash Serwis należy do grupy Eurocash i zajmuje się zaopatrywaniem sklepów w produkty impulsowe, czyli umieszczane w strefie kas (słodycze, wyroby farmaceutyczne, napoje). W obszarze działalności spółki jest też dystrybucja papierosów i pozostałych wyrobów tytoniowych. Eurocash Serwis dysponuje flotą ponad 300 samochodów, które rozwożą towary do punktów zgodnie z ustalonym harmonogramem.

– Aby uzyskać optymalne warunki do dalszego rozwoju, spółka Eurocash Serwis zdecydowała się na relokację oddziału. Ponieważ Panattoni Park Toruń wciąż jest w budowie, Eurocash Serwis może liczyć na dostosowanie przestrzeni do realizowanych procesów – mówi Jakub Kurek, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w Newmark Polska.

Eurocash Serwis przedłużył także w ostatnim czasie umowę najmu w Panattoni Park Tricity West, gdzie korzysta z 2700 mkw. powierzchni magazynowej i 300 mkw. biur.

– Trójmiasto i Kujawy to dwa prężnie rozwijające się rynki, na których łącznie Panattoni dostarczyło już ok. 1 mln mkw. Oba regiony błyskawicznie rosną dzięki symbiozie licznych rozwiązań dla biznesu, rozwijającej się infrastruktury i lokalizacji, pozwalającej na sprawne prowadzenie operacji krajowych i międzynarodowych. Nie dziwi więc niesłabnący popyt na nowoczesną powierzchnię przemysłową wśród dziesiątek branż – mówi Dorota Jagodzińska Sasson, managing director z Panattoni.

Eurocash Serwic należy do Grupy Eurocash.