Lisek.app dowiezie dania i zupy w słoikach Pamapolu

Do współpracy z Liskiem dołączył rodzimy producent konserw i dań w słoikach Grupa Pamapol.

Polski start-up Lisek.app poleca się jako nowy gatunek sklepu, który przywiezie zamówienie w ekspresowym tempie, czyli w 10 minut od dokonania płatności w aplikacji. Do współpracy z dostawcą dołączyła Grupa Pamapol - najpierw z produktami kuchni azjatyckiej  pod szyldem Goong, a 6 października z daniami gotowymi w słoikach. Od teraz można zamówić flaczki, gołąbki, bigosy, fasolkę po bretońsku, pomidorową lub ogórkową.

W Lisku można zmówić wszystko to, co w tradycyjnym sklepie: artykuły spożywcze, akcesoria dla dzieci, produkty kosmetyczne, chemiczne, a także dla zwierząt.

Grupa Pamapol obok dań dań gotowych w słoikach produkuje konserwy mięsne, pasztety, zupy gotowe oraz warzywa konserwowe, które są sprzedawane zarówno w kanale tradycyjnym za pośrednictwem hurtowni, jak i w dużych sieciach handlowych. Pamapol jest spółką dominującą w Grupie Kapitałowej i jednym z liderów dań gotowych w Polsce.

Lisek.App to polski start-up założony przez Marka Kośnika i Michała Krowińskiego. Działa w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Piasecznie, Ząbkach, Markach i we Wrocławiu. Od niedawna zakupy z błyskawiczną dostawą można zrobić także poprzez stronę WWW Liska. Lisek.app uruchomił też stworzoną dla firm e-platformę Lisek.lab służącą do analizy i wymiany danych m.in. o konsumenckich trendach, którą firma chce udostępniać swoim partnerom.