Lidl stworzył Lidlowy Program Oszczędnościowy

Teraz do promocji w ramach Lidlowych Cen, Taniej Soboty oraz aplikacji Lidl Plus dyskonter dodaje nowe akcje, tworząc Lidlowy Program Oszczędnościowy.

Jak zapewnia sieć to pierwszy taki program w Lidlu, dzięki któremu każda rodzina może oszczędzać co miesiąc jeszcze więcej.

Od teraz przez cały październik trwa wielka obniżka cen warzyw i owoców. Aż 5 produktów z tego segmentu Lidl oferuje w niższej aż o 30% cenie w stosunku do cen regularnych sieci w październiku 2021 r.

Dodatkowo w ramach wielkiej obniżki cen mięs przez cały październik można kupić aż 4 produkty w nowej, co najmniej o 15% niższej cenie.

Ponadto gratisowe środy z Lidl Plus. Od teraz przez cały październik i listopad co środę promocja 1+1 gratis z kuponem Lidl Plus. Co to oznacza? Wystarczy kupić jeden produkt, którego dotyczy kupon, a drugą sztukę otrzymamy w gratisie. Kupon należy aktywować w aplikacji Lidl Plus.

Szczegóły na www.lidl.pl/program.

Joanna Hamdan 14372 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.