Aplikacja InPostFresh dostępna w całej Polsce

Aplikacja do zakupów spożywczych InPostFresh działa już w całej Polsce - ogłosił Rafał Brzoska, prezes i założyciel InPostu. Aplikacja umożliwia codzienne zakupy FMCG, do wyboru jest 30 tys. produktów, a docelowo ma ich być 100 tys.

Z aplikacją InPost Fresh dostawa możliwa jest już na terenie całego kraju, a na odbiór zakupów można wybrać paczkomaty lub kurierów InPostu.

Wybierając produkty do kupienia aplikacja InPostFresh podpowiada klientom, który oferowany jest w najatrakcyjniejszej cenie. - Nie musisz iść do sklepu, nie musisz stać w kolejce (...) - mówi Rafał Brzoska, prezes i założyciel InPostu przy okazji prezentacji w mediach społecznościowych nowych możliwości aplikacji. - Nie musisz korzystać z kilku różnych sklepów internetowych i stacjonarnych. Teraz w jednej aplikacji masz dostęp do tysięcy artykuły z oferty sieci spożywczych oraz lokalnych sprzedawców - podkreśla.

Dostawa w ramach zakupów w całej Polsce jest darmowa przy zamówieniu powyżej 40 zł. Dla wybranych produktów sprzedawcy udostępniają możliwość odbioru osobistego.

InPost uruchomił aplikację InPost Fresh w czerwcu 2021 r. we współpracy z Makro Cash & Carry. Testy objęły Warszawę i na tym pozostały, przynajmniej jeśli chodzi o Makro. Niemal rok później aplikacja InPost Fresh włączyła w swoje struktury sieć Carrefour i tym razem wyszła poza stolicę, bo w pierwszej fazie współpracy dowozy były możliwe na terenie Warszawy i Krakowa. InPost już wtedy zapowiadał prace nad dalszym rozwojem aplikacji.

- InPost Fresh od początku cieszył się olbrzymim powodzeniem wśród naszych klientów. Mieszkańcy największych polskich miast mieli szybki i łatwy dostęp do zakupów w sklepach naszych partnerów Makro i Carrefour. Sukces ten skłonił nas do rozszerzenia zasięgu InPost Fresh na całą Polskę. Aplikacja ta jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają sposobu na szybkie i komfortowe zakupy, które mogą zrealizować i odebrać w dogodnym dla siebie czasie - podkreśla Rafał Brzoska.

Aplikację InPostFresh można pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store.


 

Ilona Mrozowska 4764 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.