Lubella: Tak! Jak lubisz

Marka pokazuje w niej, że każdy może jeść makaron tak jak lubi.

Obejmuje ona współprace z influencerami i gwiazdami, które dzielą się swoimi przepisami na dania z makaronem klasycznym.

W spocie telewizyjnym Lubella przedstawi wiele pomysłów na makaron. Nie zabraknie przepisów na makaron z pulpetami, sosem pomidorowym czy na słodko z truskawkami. Każdy znajdzie w nim przepis na swoje ulubione danie.

Z koeli w kanale digital w jednym z kampanijnych spotów można usłyszeć Joannę Krupę, która dzieli się przepisem na makaron spaghetti z wege klopsikami. Teraz do supermodelki dołączyła kolejna gwiazda – Dariusz Szpakowski, popularny komentator sportowy.

Kampanię "Lubella tak! Jak lubisz" wspierają również influencerzy. To największe w historii marki tego typu działania: przez 5 miesięcy ponad 30 influencerów pokazuje swoje sposoby na szybkie i łatwe dania z makaronem i ulubionymi dodatkami. Propozycje posiłków na różne okazje prezentują m.in. Ciocialiestyle, Coocharz, Rolnikwszpilkach. W ramach kampanii powstanie ponad 50 publikacji w każdym miesiącu, co łącznie daje ponad 300 przepisów na makaronowe dania!

Działania influencerów można obserwować w ich social mediach (na TikToku, Instagramie i YouTube). Spoty z Joanną Krupą i Dariuszem Szpakowskim są emitowane w social mediach (IG, FB), na YouTube i VOD. Emisja spotu z Dariuszem będzie wydłużona na czas Mistrzostw Świata w Katarze. Spot telewizyjny będzie emitowany w największych stacjach.

Dodatkowo kampania obejmuje zasięgiem takie kanały jak: bankomaty, platforma "jak dojadę", Pinterest, Tinder, portal Onet oraz aplikacje zakupowe Listonic czy Goodie.

Ponadto Lubella przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Do sprzedaży trafiły limitowane opakowania makaronu spaghetti oraz świderki z rysunkową grafiką. Za ich projekt odpowiada agencja Well-Rounded Design.

Joanna Hamdan 14372 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.