Allegro Smart!: ponad 5 mld oszczędności na dostawach

Okazje, by skorzystać z niższych cen, pojawią się niebawem na kolejnym, corocznym festiwalu Smart! Week.

Z danych platformy sprzedażowej wynika, że dzięki Allegro Smart!, usłudze zapewniającej m.in. bezpłatne dostawy, klienci zaoszczędzili na przesyłkach już ponad 5,2 mld złotych – to 140-krotność najwyższej wygranej w totolotka! Jeden z kupujących zaoszczędził dzięki Allegro Smart! już niemal… 350 tys. zł.

Obecnie oznaczenie Smart! na platformie Allegro ma ponad 160 mln ofert dostępnych w serwisie. Klienci korzystający z pakietu najczęściej wybierają produkty z kategorii “dom i ogród”, a najpopularniejsza wśród nich pora na zakupy to poniedziałek, ok. godz. 11:00 - wynika z informacji Allegro.

Smart! Week przeznaczony dla klientów Allegro Smart! potrwa cały tydzień, do niedzieli 16 października. Codziennie będą pojawiać się nowe oferty od aż do -50%! Każdy, kto ma aktywny pakiet Smart! lub korzysta z bezpłatnego, testowego Smart! na Start, będzie mógł w tym czasie wybierać wśród wielu ofert w obniżonych cenach oznaczonych “Smart! Only”, z bezpłatną dostawą.

Nie tylko darmowe dostawy

Darmowe dostawy i zwroty oraz coroczny festiwal promocji to jednak nie wszystko. Posiadacze Allegro Smart! mają również dostęp do codziennie aktualizowanych ofert Smart! (Smart! Okazje). Łącząc usługę z programem Allegro Pay, mogą też liczyć na ofertę darmowego rozbicia zapłaty na trzy raty. Ponadto, Smartowicze z zacięciem sportowym, rozrywkowym i kulturalnym mają możliwość zakupu biletów na eBilet.pl w przedsprzedażach.

Allegro Smart! umożliwia darmowe dostawy kurierskie oraz do automatów paczkowych lub punktów odbioru, jeśli wartość zamówienia od jednego sprzedającego przekroczy 40 zł. Usługa jest płatna 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie oraz bezpłatna w ramach Smart! na Start. Pakietem objętych jest aktualnie ponad 160 mln ofert na Allegro, z czego zdecydowana większość z dostawą już dzień po zakupie, a kilka milionów - tego samego dnia!