Nestlé Waters Polska. NAŁ+

Z nowymi wariantami.

Marka Nałęczowianka poszerzyła swoje portfolio funkcjonalnych NAŁ+ o dwa nowe warianty – limonkową „Witalność” z witaminami B1, B3 i B6 oraz „Relaks” z nutą kwiatu pomarańczy i melisy z dodatkiem magnezu i niacyny. Zostały one wybrane na podstawie wyników testów konsumenckich i kierowane są do osób o aktywnym stylu życia.

Napoje na bazie wody mineralnej nie zawierają cukru, konserwantów ani sztucznych barwników, a butelki, obecnie wykonane w 50% z plastiku PET z recyklingu, a już w tym miesiącu będą zastępowane butelkami w 100% z przetworzonego plastiku.

Aby wspierać świadome decyzje zakupowe, na etykiecie znajduje się system znakowania żywności Nutri-Score, przedstawiony w formie kolorowej ikony, który klasyfikuje produkty spożywcze zgodnie z ich profilem żywieniowym. Funkcjonalne NAŁ+ mają kategorię B – kategorię tę mają produkty o wysokiej wartości odżywczej lub produkty bardzo ważne w diecie lub produkty, które warto spożywać w większej ilości lub częściej.

Oprócz nowości „Witalność” i „Relaks”, portfolio funkcjonalnych NAŁ+ obejmuje również warianty: „Aktywność” o smaku jabłkowym z dodatkiem magnezu, „Odporność” o smaku porzeczkowym z cynkiem i „Siła” o smaku jeżynowym z dodatkiem potasu.

Produkty dostępne są w szerokiej dystrybucji na terenie całego kraju.

Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.