Herbapol-Lublin. Focus Koncentracja

To herbata bogata w składniki aktywne wspomagające koncentrację i zmniejszające uczucie zmęczenia psychicznego: miłorząb japoński, orzeszki kola i ekstrakt z nasion konopi siewnych.

To wyjątkowe połączenie smaku wysokiej jakości zielonej herbaty ze słodką nutą marakui. Idealnie sprawdzi się w okresie wzmożonej aktywności umysłu oraz zmniejszenia sprawności umysłowej.

Każda torebka zapakowana jest w pojedynczą kopertkę, która utrzymuje wyjątkowy smak i aromat naszej herbaty.

Jak informuje producent korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników występuje przy spożyciu naparu przygotowanego z 1 torebki 3 razy dziennie. 1 torebka przeznaczona jest do przygotowania 1 szklanki naparu (250 ml).

Nie należy spożywać większej ilości. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.