Żabka rusza z kolejną edycją akcji "Głodny? Spróbuj!"

W jej ramach klienci ponownie mogą skorzystać z ciekawej oferty i zaplanować jakościowy posiłek - śniadanie, obiad czy kolację.

W jesiennej edycji akcji "Głodny? Spróbuj!" klienci Żabki, w każdej kolejnej odsłonie będą mogli spróbować wybranych spośród trzech dań gotowych i szybkich przekąsek w wyjątkowej cenie. Każda odsłona to inne produkty. W pierwszej posiadacze aplikacji Żappka za jedyne 6,90 zł będą mogli kupić: Panini z kurczakiem, Bagietkę Andaluzyjską Tomcio Paluch czy też nowość – azjatyckie danie marki Szamamm – Żółte Tajskie Curry.

Akcja Żabki każdorazowo cieszy się dużą popularnością. Najchętniej wybieranym przez klientów produktem pierwszej i drugiej edycji było Panini z kurczakiem. Natomiast trzecia edycja należała zdecydowanie do Hot Doga MAXX z kiełbasą grillową, którego sprzedaż osiągnęła rekordowy wynik ponad 1 mln sztuk. Z kolei w wiosennej edycji klienci ponownie najchętniej wybierali Panini z kurczakiem.

Oferta "Głodny? Spróbuj!" dostępna jest we wszystkich sklepach Żabka w całej Polsce do 6 grudnia.

Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.