Drogerie dm zawitały na Śląsk

22 września piąty już sklep w Polsce zostanie otwarty w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. Armii Krajowej 5.

- Bardzo się cieszymy, że będziemy obecni w kolejnym mieście w Polsce. Każdemu otwarciu naszych drogerii towarzyszą duże emocje, bo to chwila, na którą długo pracujemy całym zespołem. Tym razem do świata marek dm zapraszamy mieszkańców Wodzisławia Śląskiego - mówi Michał Grabe, kierownik regionalny dm-drogerie markt.

Powierzchnia sali sprzedaży drogerii dm w Wodzisławiu Śląskim wynosi około 500 mkw. Drogeria zadbała o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w toaletę oraz stację pakowania prezentów. W centrum handlowym na klientów czeka  parking. Drogeria otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00. Na potrzeby nowo otwartej lokalizacji sieć zatrudniła siedmiu pracowników.

Sklep w Wodzisławiu Śląskim to piąta drogeria sieci w Polsce. Pozostałe znajdują się: we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Lubaniu oraz Lesznie.

Z okazji otwarcia w dniach 22-24 września w sklepie przy ul. Armii Krajowej 5 na odwiedzających czekać będzie szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi. Detalista zaplanował także 15% rabatu powitalnego na wszystkie zakupy oraz żel pod prysznic marki własnej Balea w prezencie z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla Polski. Rabat obowiązuje do 1 października.

Dodatkowo w najbliższą sobotę, 24 września w godzinach 11:00-12:00 w ramach wspierania lokalnych inicjatyw drogeria zorganizuje kolejną ”Akcję Kasjerską”. Wspólnie z grupą “Ekipa Mikołaja” będzie zbierać pieniądze na lek dla 7-miesięcznego Mikołaja chorującego na SMA. Właśnie wtedy przy kasie zasiądzie mama Mikołaja, Małgorzata Kubala, którą dotychczas wsparło ponad 52000 osób. Dzięki zakupom zrobionym w tym czasie przez klientów odwiedzających dm, zbierze ona dodatkowe pieniądze na lek dla syna.

Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.